O mnie

Uwielbiam kawę z kubka w kotki, potrafię katować jedną płytę tygodniami, kocham spontaniczne wycieczki i odkrywanie nowych miejsc na Wasze plenerki, potrzebuję namalować przynajmniej jeden obraz olejny w roku, muszę(!) raz na jakiś czas obejrzeć na żywo dzieła malarzy polskich XX wieku.

A tak na serio 😉 Nazywam się Paulina i chętnie wykonam dla Was zdjęcia w czasie kiedy Wy powiecie sobie „TAK”. Jak większość fotografów ślubnych nigdy nie myślałam, że zajmę się akurat tą dziedziną fotografii. Jednak kiedy już zaczęłam, zakochałam się w tej niepowtarzalnej, nieprzewidywalnej mieszance emocji panujących podczas Waszych ślubów, zrelaksowanych wycieczkach podczas sesji plenerowych i w Waszych historiach. Fotografuję z ukrycia, staram się nie rzucać w oczy bo to Wy jesteście najważniejsi. Na sesję plenerową zabiorę Was najchętniej do lasu, na łąkę, nad rzekę, gdzieś z dala od turystycznych tłumów. No dobra, jak chcecie możemy połazić po Kazimierzu Dolnym 😉 Jeśli podobają Ci się moje zdjęcia napisz do mnie, chętnie poznam Twoją historię i marzenia o Waszym ślubie a potem je sfotografuję.

Mieszkam w Puławach (te Puławy w województwie lubelskim), pracowałam do tej pory na terenie województw lubelskiego, mazowieckiego, czasem też łódzkiego i świętokrzyskiego, ale dojadę do Was gdzie tylko zechcecie.

Zapraszam do współpracy

Zapraszam do kontaktu pod adresem e-mail kontakt@palumalu.pl lub telefonicznego +48 791 196 999